Smith and Wesson
Wyświetlanie wyników 49 – 96 z 111Sortuj według aktualności
Smith and Wesson Assist Finger Actuator SWOTF9BS nóż OTF czarny AUS-8A Aluminium OTF Spear-Point
Dostępny
87,99€
| Długość całkowita | 23,2 cm |
|---|---|
| Długość ostrza | 9,2 cm |
| Grubość ostrza | 3 mm |
| Waga | 166 g |
| Materiał ostrza | AUS-8A |
| Materiał rękojeści | Aluminium |
| Wspomaganie otwierania | Zatrzask |
| Kolor | czarny |
| Kolor ostrza | czarny |
| Pochodzenie | Tajwan |
| Długość rękojeści | 14 cm |
| Kształt ostrza | Spear-Point |
| Rodzaj ostrza | Częściowe ząbkowanie, Gładkie ostrze |
| Otwieranie | Wspomagany sprężyną |
| Wysokość ostrza | 1,9 cm |
| Metoda szlifowania | Dwa ostrza |
| Otwieranie jedną ręką | Tak |
| Klips kieszonkowy | Tak |
| Strona klipsa kieszonkowego | Prawa |
| Wykończenie ostrza | czarna powłoka |
| Pozycja klipsa kieszonkowego | Tip Up |
| Typ artykułu | Noże OTF |
| Blokada | OTF |
| Eksport | Tak |
| Seria | Finger Actuator |
Smith and Wesson Assist Finger Actuator SWOTF9B nóż OTF czarny AUS-8 aluminium OTF Spear-Point
Dostępny
87,99€
| Długość całkowita | 23,2 cm |
|---|---|
| Długość ostrza | 9,2 cm |
| Grubość ostrza | 3 mm |
| Waga | 166 g |
| Materiał ostrza | AUS-8 |
| Materiał rękojeści | Aluminium |
| Wspomaganie otwierania | Zatrzask |
| Kolor | czarny |
| Kolor ostrza | czarny |
| Pochodzenie | Tajwan |
| Długość rękojeści | 14 cm |
| Kształt ostrza | Spear-Point |
| Rodzaj ostrza | Gładkie |
| Otwieranie | Wspomagany sprężyną |
| Wysokość ostrza | 1,9 cm |
| Metoda szlifowania | Dwa ostrza |
| Otwieranie jedną ręką | Tak |
| Klips kieszonkowy | Tak |
| Strona klipsa kieszonkowego | Prawa |
| Wykończenie ostrza | czarna powłoka |
| Pozycja klipsa kieszonkowego | Tip Up |
| Typ artykułu | Noże OTF |
| Blokada | OTF |
| Eksport | Tak |
| Seria | Finger Actuator |
Smith and Wesson M&P SWMP11G Nóż składany szary 7Cr17MoV aluminium Linerlock Tanto Kołek na kciuk
Dostępny
41,99€
| Długość całkowita | 22,5 cm |
|---|---|
| Długość ostrza | 9,5 cm |
| Waga | 180 g |
| Typ artykułu | Noże składane |
| Materiał ostrza | 7Cr17MoV |
| Materiał rękojeści | Aluminium |
| Wspomaganie otwierania | Daumenpin |
| Otwieranie | Ręczne |
| Blokada | Linerlock |
| Kolor | szary |
| Kolor ostrza | Srebrny |
| Pochodzenie | Chiny |
| Długość rękojeści | 13 cm |
| Wykończenie ostrza | matowy |
| Kształt ostrza | Tanto |
| Rodzaj ostrza | Gładkie |
| Twardość | 58 HRC |
| Otwieranie jedną ręką | Tak |
| Klips kieszonkowy | Tak |
| Strona klipsa kieszonkowego | Prawa |
| Pozycja klipsa kieszonkowego | Tip Up |
| Seria | M&P |
Smith and Wesson M&P SWMP11B Nóż składany czarny 7Cr17MoV aluminium Linerlock Tanto Kołek na kciuk
Dostępny
41,99€
| Długość całkowita | 22,5 cm |
|---|---|
| Długość ostrza | 9,5 cm |
| Waga | 180 g |
| Typ artykułu | Noże składane |
| Materiał ostrza | 7Cr17MoV |
| Materiał rękojeści | Aluminium |
| Wspomaganie otwierania | Daumenpin |
| Otwieranie | Ręczne |
| Blokada | Linerlock |
| Kolor | czarny |
| Kolor ostrza | czarny |
| Pochodzenie | Chiny |
| Długość rękojeści | 13 cm |
| Kształt ostrza | Tanto |
| Rodzaj ostrza | Gładkie |
| Twardość | 58 HRC |
| Otwieranie jedną ręką | Tak |
| Klips kieszonkowy | Tak |
| Strona klipsa kieszonkowego | Prawa |
| Wykończenie ostrza | czarna powłoka |
| Pozycja klipsa kieszonkowego | Tip Up |
| Seria | M&P |
Nóż składany Smith and Wesson Border Guard SWBG2TS czarny 7Cr17MoV Aluminium Linerlock Tanto
Dostępny
41,99€
| Długość całkowita | 25 cm |
|---|---|
| Długość ostrza | 11 cm |
| Waga | 270 g |
| Typ artykułu | Noże składane |
| Materiał rękojeści | Aluminium |
| Wspomaganie otwierania | Daumenpin |
| Otwieranie | Ręczne |
| Blokada | Linerlock |
| Kolor | czarny |
| Kolor ostrza | czarny |
| Pochodzenie | Chiny |
| Cechy szczególne | Otwór na linkę |
| Długość rękojeści | 14 cm |
| Kształt ostrza | Tanto |
| Rodzaj ostrza | Częściowo ząbkowane ostrze |
| Materiał ostrza | 7Cr17MoV |
| Otwieranie jedną ręką | Tak |
| Klips kieszonkowy | Tak |
| Strona klipsa kieszonkowego | Prawa |
| Wykończenie ostrza | czarna powłoka |
| Pozycja klipsa kieszonkowego | Tip Up |
| Seria | Straż Graniczna |
Nóż składany Smith and Wesson Border Guard SWBG2T czarny 7Cr17MoV Aluminium Linerlock Tanto
Dostępny
41,99€
| Długość całkowita | 25 cm |
|---|---|
| Długość ostrza | 11 cm |
| Waga | 270 g |
| Typ artykułu | Noże składane |
| Materiał rękojeści | Aluminium |
| Wspomaganie otwierania | Daumenpin |
| Otwieranie | Ręczne |
| Blokada | Linerlock |
| Kolor | czarny |
| Kolor ostrza | czarny |
| Pochodzenie | Chiny |
| Cechy szczególne | Otwór na linkę |
| Długość rękojeści | 14 cm |
| Kształt ostrza | Tanto |
| Rodzaj ostrza | Gładkie |
| Materiał ostrza | 7Cr17MoV |
| Otwieranie jedną ręką | Tak |
| Klips kieszonkowy | Tak |
| Strona klipsa kieszonkowego | Prawa |
| Wykończenie ostrza | czarna powłoka |
| Pozycja klipsa kieszonkowego | Tip Up |
| Seria | Straż Graniczna |
Nóż składany Smith and Wesson Border Guard SWBG1S czarny 7Cr17MoV Aluminium Linerlock Drop-Point
Dostępny
41,99€
| Długość całkowita | 25 cm |
|---|---|
| Długość ostrza | 11 cm |
| Waga | 270 g |
| Typ artykułu | Noże składane |
| Materiał rękojeści | Aluminium |
| Wspomaganie otwierania | Daumenpin |
| Otwieranie | Ręczne |
| Blokada | Linerlock |
| Kolor | czarny |
| Kolor ostrza | czarny |
| Pochodzenie | Chiny |
| Cechy szczególne | Otwór na linkę |
| Długość rękojeści | 14 cm |
| Kształt ostrza | Drop-Point |
| Rodzaj ostrza | Częściowo ząbkowane ostrze |
| Materiał ostrza | 7Cr17MoV |
| Otwieranie jedną ręką | Tak |
| Klips kieszonkowy | Tak |
| Strona klipsa kieszonkowego | Prawa |
| Wykończenie ostrza | czarna powłoka |
| Pozycja klipsa kieszonkowego | Tip Up |
| Seria | Straż Graniczna |
Nóż składany Smith and Wesson Border Guard SWBG10S czarny 7Cr17MoV Stal nierdzewna Linerlock Tanto
Dostępny
36,99€
| Długość całkowita | 25 cm |
|---|---|
| Długość ostrza | 11 cm |
| Waga | 180 g |
| Typ artykułu | Noże składane |
| Materiał rękojeści | G-10, Stal nierdzewna |
| Wspomaganie otwierania | Daumenpin |
| Otwieranie | Ręczne |
| Blokada | Linerlock |
| Kolor | czarny |
| Kolor ostrza | czarny |
| Pochodzenie | Chiny |
| Cechy szczególne | Otwór na linkę |
| Długość rękojeści | 14 cm |
| Kształt ostrza | Tanto |
| Rodzaj ostrza | Częściowo ząbkowane ostrze |
| Materiał ostrza | 7Cr17MoV |
| Otwieranie jedną ręką | Tak |
| Klips kieszonkowy | Tak |
| Strona klipsa kieszonkowego | Prawa |
| Wykończenie ostrza | czarna powłoka |
| Pozycja klipsa kieszonkowego | Tip Up |
| Seria | Straż Graniczna |
Smith and Wesson Border Guard SWBG1 scyzoryk czarny 7Cr17MoV Aluminium Linerlock Drop-Point
Dostępny
41,99€
| Długość całkowita | 25 cm |
|---|---|
| Długość ostrza | 11 cm |
| Waga | 270 g |
| Typ artykułu | Noże składane |
| Materiał rękojeści | Aluminium |
| Wspomaganie otwierania | Daumenpin |
| Otwieranie | Ręczne |
| Blokada | Linerlock |
| Kolor | czarny |
| Kolor ostrza | czarny |
| Pochodzenie | Chiny |
| Cechy szczególne | Otwór na linkę |
| Długość rękojeści | 14 cm |
| Kształt ostrza | Drop-Point |
| Rodzaj ostrza | Gładkie |
| Materiał ostrza | 7Cr17MoV |
| Otwieranie jedną ręką | Tak |
| Klips kieszonkowy | Tak |
| Strona klipsa kieszonkowego | Prawa |
| Wykończenie ostrza | czarna powłoka |
| Pozycja klipsa kieszonkowego | Tip Up |
| Seria | Straż Graniczna |
Smith and Wesson Extreme Ops Nóż składany czarny 7Cr17MoV Aluminium Linerlock Drop-Point Nacięcie na paznokieć
Brak w magazynie
25,99€
| Długość całkowita | 18,8 cm |
|---|---|
| Długość ostrza | 8,3 cm |
| Waga | 130 g |
| Typ artykułu | Noże składane |
| Materiał ostrza | 7Cr17MoV |
| Materiał rękojeści | Aluminium |
| Wspomaganie otwierania | Nacięcie na paznokieć |
| Otwieranie | Ręczne |
| Blokada | Linerlock |
| Kolor | czarny |
| Kolor ostrza | czarny |
| Pochodzenie | Chiny |
| Długość rękojeści | 10,5 cm |
| Kształt ostrza | Drop-Point |
| Rodzaj ostrza | Gładkie |
| Metoda szlifowania | Szlif płaski |
| Klips kieszonkowy | Tak |
| Strona klipsa kieszonkowego | Prawa |
| Otwieranie jedną ręką | Nie |
| Wykończenie ostrza | czarna powłoka |
| Pozycja klipsa kieszonkowego | Tip Down |
| Seria | Extreme Ops |
Smith and Wesson Border Guard II SWBG6TS nóż składany czarny 7Cr17MoV G-10 Linerlock Tanto
Dostępny
41,99€
| Długość całkowita | 23 cm |
|---|---|
| Długość ostrza | 10 cm |
| Waga | 270 g |
| Typ artykułu | Noże składane |
| Materiał ostrza | 7Cr17MoV |
| Wspomaganie otwierania | Daumenpin |
| Otwieranie | Ręczne |
| Blokada | Linerlock |
| Kolor | czarny |
| Kolor ostrza | czarny |
| Pochodzenie | Chiny |
| Cechy szczególne | Otwór na linkę |
| Długość rękojeści | 13 cm |
| Kształt ostrza | Tanto |
| Rodzaj ostrza | Częściowo ząbkowane ostrze |
| Otwieranie jedną ręką | Tak |
| Klips kieszonkowy | Tak |
| Strona klipsa kieszonkowego | Prawa |
| Wykończenie ostrza | czarna powłoka |
| Materiał rękojeści | G-10 |
| Pozycja klipsa kieszonkowego | Tip Up |
| Seria | Straż Graniczna |
Nóż wspomagany Smith and Wesson Black Ops SWBLOP3TD beżowy 4034 Aluminium Linerlock Tanto Flipper
Brak w magazynie
69,99€
| Długość całkowita | 17,6 cm |
|---|---|
| Długość ostrza | 7,6 cm |
| Waga | 140 g |
| Materiał ostrza | 4034 |
| Materiał rękojeści | Aluminium |
| Wspomaganie otwierania | Flipper |
| Blokada | Linerlock |
| Kolor | tan, czarny |
| Kolor ostrza | czarny |
| Pochodzenie | Chiny |
| Cechy szczególne | Otwór na linkę |
| Długość rękojeści | 10 cm |
| Kształt ostrza | Tanto |
| Rodzaj ostrza | Gładkie |
| Otwieranie | Wspomagany sprężyną |
| Otwieranie jedną ręką | Tak |
| Klips kieszonkowy | Tak |
| Wykończenie ostrza | czarna powłoka |
| Typ artykułu | Wspomagane otwieranie |
| Seria | Czarne Operacje |
Smith and Wesson Mini BLOP2 MAGIC SWBLOP3SMP Assisted Opener różowy 4034 Aluminium Linerlock
Dostępny
59,99€
| Długość całkowita | 12,6 cm |
|---|---|
| Długość ostrza | 5 cm |
| Waga | 90 g |
| Materiał ostrza | 4034 |
| Materiał rękojeści | Aluminium |
| Wspomaganie otwierania | Daumenpin |
| Blokada | Linerlock |
| Kolor ostrza | czarny |
| Pochodzenie | Tajwan |
| Cechy szczególne | Otwór na linkę |
| Długość rękojeści | 7,6 cm |
| Kształt ostrza | Drop-Point |
| Rodzaj ostrza | Gładkie |
| Kolor | różowy |
| Otwieranie | Wspomagany sprężyną |
| Otwieranie jedną ręką | Tak |
| Klips kieszonkowy | Tak |
| Strona klipsa kieszonkowego | Prawa |
| Wykończenie ostrza | czarna powłoka |
| Pozycja klipsa kieszonkowego | Tip Down |
| Typ artykułu | Wspomagane otwieranie |
| Seria | Czarne Operacje |
Nóż wspomagany Smith and Wesson Black Ops SWBLOP3TBL niebieski 4034 Aluminium Linerlock Tanto Flipper
Brak w magazynie
69,99€
| Długość całkowita | 17,6 cm |
|---|---|
| Długość ostrza | 7,6 cm |
| Waga | 140 g |
| Materiał ostrza | 4034 |
| Materiał rękojeści | Aluminium |
| Wspomaganie otwierania | Flipper |
| Blokada | Linerlock |
| Kolor | czarny, niebieski |
| Kolor ostrza | czarny |
| Pochodzenie | Chiny |
| Cechy szczególne | Otwór na linkę |
| Długość rękojeści | 10 cm |
| Kształt ostrza | Tanto |
| Rodzaj ostrza | Gładkie |
| Otwieranie | Wspomagany sprężyną |
| Otwieranie jedną ręką | Tak |
| Klips kieszonkowy | Tak |
| Wykończenie ostrza | czarna powłoka |
| Typ artykułu | Wspomagane otwieranie |
| Seria | Czarne Operacje |
Nóż wspomagany Smith and Wesson Black Ops SWBLOP3TBLS niebieski 4034 Aluminium Linerlock Tanto Flipper
Dostępny
69,99€
| Długość całkowita | 17,6 cm |
|---|---|
| Długość ostrza | 7,6 cm |
| Waga | 140 g |
| Materiał ostrza | 4034 |
| Materiał rękojeści | Aluminium |
| Wspomaganie otwierania | Flipper |
| Blokada | Linerlock |
| Kolor | czarny, niebieski |
| Kolor ostrza | czarny |
| Pochodzenie | Chiny |
| Cechy szczególne | Otwór na linkę |
| Długość rękojeści | 10 cm |
| Kształt ostrza | Tanto |
| Rodzaj ostrza | Częściowo ząbkowane ostrze |
| Otwieranie | Wspomagany sprężyną |
| Otwieranie jedną ręką | Tak |
| Klips kieszonkowy | Tak |
| Wykończenie ostrza | czarna powłoka |
| Typ artykułu | Wspomagane otwieranie |
| Seria | Czarne Operacje |
Nóż wspomagany Smith and Wesson Black Ops SWBLOP3T czarny 4034 Aluminium Linerlock Tanto Flipper
Dostępny
69,99€
| Długość całkowita | 17,6 cm |
|---|---|
| Długość ostrza | 7,6 cm |
| Waga | 140 g |
| Materiał ostrza | 4034 |
| Materiał rękojeści | Aluminium |
| Wspomaganie otwierania | Flipper |
| Blokada | Linerlock |
| Kolor | czarny |
| Kolor ostrza | czarny |
| Pochodzenie | Chiny |
| Cechy szczególne | Otwór na linkę |
| Długość rękojeści | 10 cm |
| Kształt ostrza | Tanto |
| Rodzaj ostrza | Gładkie |
| Otwieranie | Wspomagany sprężyną |
| Otwieranie jedną ręką | Tak |
| Klips kieszonkowy | Tak |
| Wykończenie ostrza | czarna powłoka |
| Typ artykułu | Wspomagane otwieranie |
| Seria | Czarne Operacje |
Smith and Wesson Bush Hog Kukri SWBH Maczeta czarna 440A Kraton Gładkie ostrze
Dostępny
49,99€
| Długość całkowita | 41 cm |
|---|---|
| Długość ostrza | 28 cm |
| Grubość ostrza | 5 mm |
| Waga | 360 g |
| Typ artykułu | Maczeta |
| Materiał ostrza | 440A |
| Materiał rękojeści | Kraton |
| Kolor | czarny |
| Kolor ostrza | czarny |
| Materiał pochwy | Cordura |
| Pochodzenie | Chiny |
| Długość rękojeści | 13 cm |
| Wykończenie ostrza | Malowanie proszkowe |
| Rodzaj ostrza | Gładkie |
| Cechy szczególne | Z pochwą |
| Seria | Bush Hog |
Nóż składany Smith and Wesson ExtremeOps CK111S czarny 8Cr13MoV aluminium Linerlock Drop-Point
Dostępny
27,99€
| Długość całkowita | 20 cm |
|---|---|
| Długość ostrza | 9 cm |
| Waga | 90 g |
| Typ artykułu | Noże składane |
| Materiał ostrza | 8Cr13MoV |
| Materiał rękojeści | Aluminium |
| Wspomaganie otwierania | Daumenpin |
| Otwieranie | Ręczne |
| Blokada | Linerlock |
| Kolor | czarny, niebieski |
| Kolor ostrza | czarny |
| Pochodzenie | Chiny |
| Długość rękojeści | 11 cm |
| Kształt ostrza | Drop-Point |
| Rodzaj ostrza | Częściowo ząbkowane ostrze |
| Metoda szlifowania | Szlif wklęsły |
| Otwieranie jedną ręką | Tak |
| Klips kieszonkowy | Tak |
| Strona klipsa kieszonkowego | Prawa |
| Wykończenie ostrza | Powłoka teflonowa |
| Pozycja klipsa kieszonkowego | Tip Down |
Nóż składany Smith and Wesson Extreme Ops CK10HBS czarny 7Cr17MoV stal nierdzewna Framelock Tanto
Dostępny
32,99€
| Długość całkowita | 20 cm |
|---|---|
| Długość ostrza | 8 cm |
| Waga | 111 g |
| Typ artykułu | Noże składane |
| Materiał ostrza | 7Cr17MoV |
| Materiał rękojeści | Stal nierdzewna |
| Wspomaganie otwierania | Daumenpin |
| Otwieranie | Ręczne |
| Blokada | Framelock |
| Kolor | czarny |
| Kolor ostrza | czarny |
| Pochodzenie | Chiny |
| Długość rękojeści | 12 cm |
| Kształt ostrza | Tanto |
| Rodzaj ostrza | Częściowo ząbkowane ostrze |
| Metoda szlifowania | Szlif płaski |
| Otwieranie jedną ręką | Tak |
| Klips kieszonkowy | Tak |
| Strona klipsa kieszonkowego | Prawa |
| Wykończenie ostrza | czarna powłoka |
| Pozycja klipsa kieszonkowego | Tip Down |
Smith and Wesson 24-7 CK109 Nóż składany czarny Stal nierdzewna Aluminium Backlock Clip-Point Otwieracz kciukowy
Dostępny
24,99€
| Długość całkowita | 18,3 cm |
|---|---|
| Długość ostrza | 7,4 cm |
| Waga | 136 g |
| Typ artykułu | Noże składane |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Materiał rękojeści | Aluminium |
| Wspomaganie otwierania | Daumenpin |
| Otwieranie | Ręczne |
| Blokada | Backlock |
| Kolor | czarny, szary |
| Kolor ostrza | Srebrny |
| Pochodzenie | Chiny |
| Długość rękojeści | 10,9 cm |
| Kształt ostrza | Clip-Point |
| Rodzaj ostrza | Gładkie |
| Metoda szlifowania | Szlif wklęsły |
| Otwieranie jedną ręką | Tak |
| Klips kieszonkowy | Tak |
| Strona klipsa kieszonkowego | Prawa |
| Pozycja klipsa kieszonkowego | Tip Down |
S&W Nóż jednoręczny Szkieletowy 136707 Nóż składany czarny 8Cr13MoV Stal nierdzewna Framelock Drop-Point
Brak w magazynie
29,99€
| Długość całkowita | 13,5 cm |
|---|---|
| Długość ostrza | 5,5 cm |
| Waga | 36 g |
| Typ artykułu | Noże składane |
| Materiał ostrza | 8Cr13MoV |
| Materiał rękojeści | Stal nierdzewna |
| Wspomaganie otwierania | Otwór na kciuk |
| Otwieranie | Ręczne |
| Blokada | Framelock |
| Kolor | czarny |
| Kolor ostrza | czarny |
| Cechy szczególne | Otwór na linkę |
| Długość rękojeści | 8 cm |
| Kształt ostrza | Drop-Point |
| Rodzaj ostrza | Gładkie |
| Narzędzia | Otwieracz do butelek, Śrubokręt |
| Otwieranie jedną ręką | Tak |
| Klips kieszonkowy | Tak |
| Strona klipsa kieszonkowego | Prawa |
| Wykończenie ostrza | czarna powłoka |
| Pozycja klipsa kieszonkowego | Tip Down |
Smith and Wesson Nóż Ratunkowy Border Guard
Brak w magazynie
49,95€
| Długość całkowita | 20,9 cm |
|---|---|
| Długość ostrza | 8,8 cm |
| Grubość ostrza | 2,8 mm |
| Waga | 170 g |
| Typ artykułu | Noże ratunkowe |
| Materiał ostrza | 7Cr17MoV |
| Materiał rękojeści | Stal nierdzewna, G-10 |
| Wspomaganie otwierania | Flipper, Flipper |
| Otwieranie | Ręczne |
| Blokada | Linerlock |
| Kolor | czarny |
| Kolor ostrza | czarny |
| Pochodzenie | Chiny |
| Długość rękojeści | 12 cm |
| Wykończenie ostrza | blackwashed |
| Kształt ostrza | Tanto |
| Rodzaj ostrza | Częściowo ząbkowane ostrze |
| Metoda szlifowania | szlif europejski, szlif wklęsły |
| Narzędzia | Zbijak do szyb, Nóż do pasów |
Smith & Wesson Fixed Special Ops Tanto Plain SW7
Brak w magazynie
Sugerowana cena detaliczna: 59,99€ Pierwotna cena wynosiła: 59,99€49,99€Aktualna cena to: 49,99€.
| Długość całkowita | 26,9 cm |
|---|---|
| Długość ostrza | 13,2 cm |
| Waga | 232 g |
| Typ artykułu | Nóż o stałym ostrzu |
| Materiał rękojeści | Guma |
| Kolor | czarny |
| Kolor ostrza | Srebrny |
| Materiał pochwy | Plastik |
| Pochodzenie | Chiny |
| Długość rękojeści | 13,7 cm |
| Kształt ostrza | Tanto |
| Rodzaj ostrza | Gładkie |
| Wykończenie ostrza | Powłoka tytanowa |
| Materiał ostrza | 9CR17MoV |
| Promocje | Wiosenna wyprzedaż |
Smith & Wesson Stylus Tacitcal Pen czarny
Brak w magazynie
Sugerowana cena detaliczna: 49,99€ Pierwotna cena wynosiła: 49,99€40,99€Aktualna cena to: 40,99€.
Smith & Wesson M&P Długopis taktyczny czarny
Brak w magazynie
Sugerowana cena detaliczna: 44,99€ Pierwotna cena wynosiła: 44,99€37,99€Aktualna cena to: 37,99€.
Smith and Wesson 1st Response
Brak w magazynie
49,95€
| Długość całkowita | 20,1 cm |
|---|---|
| Długość ostrza | 8,4 cm |
| Grubość ostrza | 2,9 mm |
| Waga | 170 g |
| Typ artykułu | Noże ratunkowe |
| Materiał ostrza | 7Cr17MoV |
| Materiał rękojeści | Stal nierdzewna, G-10 |
| Wspomaganie otwierania | Otwór na kciuk |
| Otwieranie | Ręczne |
| Blokada | Linerlock |
| Kolor | szary, czarny |
| Kolor ostrza | Srebrny |
| Pochodzenie | Chiny |
| Długość rękojeści | 11,7 cm |
| Wykończenie ostrza | matowy |
| Kształt ostrza | Drop-Point |
| Rodzaj ostrza | Gładkie |
| Metoda szlifowania | szlif europejski, szlif wklęsły |
| Narzędzia | Glasbrecher, Schneidhaken |
Smith and Wesson Nóż ratowniczy Border Guard czarny
Brak w magazynie
59,95€
| Długość całkowita | 25 cm |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Metoda szlifowania | Europejski szlif noża |
| Kształt ostrza | Drop-Point |
| Wykończenie ostrza | blackwashed |
| Długość rękojeści | 12 cm |
| Pochodzenie | Chiny |
| Kolor ostrza | czarny |
| Blokada | Linerlock |
| Długość ostrza | 11 cm |
| Otwieranie | Ręczne |
| Wspomaganie otwierania | Daumenpin |
| Materiał rękojeści | Stal nierdzewna, G-10 |
| Materiał ostrza | 7Cr17MoV |
| Typ artykułu | Noże ratunkowe |
| Waga | 256 g |
| Grubość ostrza | 2,8 mm |
| Narzędzia | Zbijak do szyb, Nóż do pasów |